روانشناسی فردی و مشاوره

روانشناسی فردی و مشاوره

استفاده از خدمات روانشناسی فردی، مسیری قابل دسترسی برای همگان و فرصتی است برای تغییر، رشد و بهبودی. روانشناس با شما همراه می شود تا گام به گام به شادمانی و کسب رضایت در زندگی، نزدیک و نزدیک تر شوید.

ما انسان ها موجوداتی اجتماعی هستیم؛ به همین دلیل تمایل به حضور در روابط عاطفی و اجتماعی داریم. حضور در روابط همانقدر که به ما احساس خوشایند می دهد، می تواند ما را در معرض چالش های بسیاری قرار دهد. چالش هایی که همه ما روزانه با آن ها مواجه هستیم و برای حل آن ها باید اقدام موثر انجام دهیم.

این مسیر به آسانی برای تمام مشتاقان رشد و تغییر قابل دسترسی است؛ فقط کافی است بخواهید تا وارد این جاده پرفراز و نشیب اما لذت بخش شوید. روانشناسی فردی در جاده تغییر، شما را به سمت زندگی مطلوب تر، سلامت روان بهتر و به تبع آن سلامت جسمانی بیشتر هدایت می کند.

افراد معمولا می دانند چه چیزی را نمی خواهند اما نمی دانند چه می خواهند! روانشناس به شما کمک می کند تا از طریق گفتگو درباره ناخواسته هایتان، خواسته هایتان را کشف کرده و در جهت کسب آن ها وارد مسیر تغییر و رشد شوید. تغییری در جهت رشد و رشدی در جهت تغییر. کشف مسیر تغییر و گام برداشتن در این مسیر تنها راه رها شدن از آنچه نمی خواهید و کسب خواسته هایتان است.

استفاده از جلسات روانشناسی فردی و مشاوره در این مواقع بهترین انتخاب است. زیرا روانشناس بدون قضاوت کردن یا مورد اجبار قرار دادن، به شما کمک می کند تا موقعیت خود را به درستی دراک کرده و مهارت های لازم برای زندگی بهتر را کسب کنید.

عبور از مشکلات ذهنی، تصمیم گیری، حل مسئله، مدیریت بحران های زندگی، کنار آمدن با سوگ از دست دادن، کنار آمدن با شکست عاطفی، رهایی از وابستگی، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، افزایش قاطعیت و جرات مندی، ارتباط موثر، بهبود روابط بین فردی، مدیریت هیجانات منفی مانند مدیریت خشم، مدیریت استرس و اضطراب، غلبه بر افسردگی و خلق منفی، حل تعارض، عبور از ترس ها و فوبی ها، رهایی از خاطرات دردناک گذشته، استعدادیابی، هدف گذاری و برنامه ریزی، و… همه و همه می تواند در جلسات روان شناسی فردی اتفاق بیفتد.

همچنین جلسات روانشناسی فردی و مشاوره می تواند به شما در جهت افزایش خودشناسی و خودآگاهی، تقویت مهارت های ارتباطی و مهارت های زندگی، تغییر رفتاری، و به طور کلی شاد زیستن و افزایش رضایتمندی از روابط و زندگی یاری رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *